Belastingdienst wysyła wezwania do złożenia deklaracji dotyczącej podatku dochodowego

Belastingdienst wzywa do rozliczenia

Jeżeli pracowałeś w Holandii, to masz obowiązek się rozliczyć! Od kilku dni osoby, które nie rozliczyły się z dochodów osiągniętych w Holandii, otrzymują pisma informujące o konieczności wykonania rozliczenia rocznego. Dostałeś wezwanie do zapłaty z Belastingdienst? Zgłoś się do nas czym prędzej i oszczędź sobie problemu z holenderskim urzędem skarbowym.

Pismo z Holandii z Belastingdienst – nie lekceważ tego

Belastingdienst oddział w Heerlen rozsyła listy w języku polskim, ma to związek z małą ilością rozliczeń podatkowych, które wpłynęły do holenderskiego Urzędu Skarbowego. Większość podatników nie rozliczyła się, ponieważ rozliczenie nie było opłacalne. Zastanawiasz się, czy zlekceważyć pismo z Belastingdienst? Stanowczo to odradzamy! Jeżeli nie wiesz, jak zabrać się za przesłanie deklaracji, skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś.

 

wezwanie do rozliczenia podatkowego Holandia

 

Wezwanie do zapłaty podatku z Holandii – Belastingdienst czeka na Twoje zeznanie podatkowe

Holenderski urząd skarbowy Belastingdienst zakłada, że pismo zostanie doręczone do podatnika, dlatego też w przypadku braku rozliczenia zostanie nałożona kara w wysokości co najmniej 369€. Czas na wykonanie rozliczenia jest ściśle wskazany w przesłanym piśmie i wynosi zazwyczaj 4 tygodnie od daty na piśmie.

Warto wiedzieć, że wezwanie do rozliczenia z Holandii może być dostarczane nawet co roku, dlatego warto dopilnować wszystkiego wcześniej, aby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu oraz uniknąć kar finansowych. Korzystając z usług naszego biura, masz pewność, że wszystko będzie zawsze pod kontrolą. Dlatego też z tego miejsca serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy przy rozliczeniach z Holandii już dziś.

Otrzymałeś wezwanie do zapłaty z Belastingdienst? Odezwij się do nas!

Wezwanie do zapłaty z holenderskiego urzędu skarbowego może budzić wiele wątpliwości. Dlatego też jeżeli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy przy rozliczeniach holenderskich. Więcej o naszej ofercie przeczytasz na podstronie zwrot podatku z Holandii – zachęcamy do kontaktu i zostawienia wszystkich formalności w rękach profesjonalistów – zapraszamy.

 

powrót na górę