Kinderbijslag – zasiłek rodzinny z Holandii

Zasiłek rodzinny w Holandii (Kinderbijslag) to cokwartalny zastrzyk gotówki, w sam raz na potrzeby Twojego dziecka! Aby móc się o niego ubiegać, należy spełnić odpowiednie warunki, o których powiemy Ci poniżej. Skorzystaj z naszej usługi – możesz zamówić u nas niezbędne dokumenty, a także wyliczyć, ile pieniędzy może Ci przysługiwać – zapraszamy.

Zamów dokumenty i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi!

 • captcha

 

Kinderbijslag – rodzinne w Holandii

Kinderbijslag to zasiłek rodzinny na dziecko w Holandii. Warunkiem otrzymania tego świadczenia jest osiąganie dochodów w kraju tulipanów na podstawie:

 • umowy o pracę,
 • prowadzenia własnej działalności gospodarczej, która zarejestrowana jest na terenie Holandii,
 • pracy o charakterze freelancerskim.

Zasiłek rodzinny na dziecko w Holandii powstał po to, aby ułatwić rodzicom wychowywanie pociech i zapewnić im odpowiedni poziom życia.

Rodzinne z Holandii – komu się należy Kinderbijslag?

Zasiłek rodzinny z Holandii (kinderbijslag) uzależniony jest od wieku oraz liczby posiadanych dzieci. Przychody rodziców nie mają wpływu na prawo do zasiłku, dlatego  zasiłek należy się każdemu legalnie zatrudnionemu rodzicowi.

Dlatego z tego tytułu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Masz dziecko, które nie ukończyło jeszcze 18. roku życia? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami. Nie przepuść okazji. Socjal w Holandii w postaci Kinderbijslag to zapomoga, z której naprawdę warto korzystać.

Aby otrzymać zasiłek rodzinny z Holandii, należy udowodnić ponoszenie kosztów na utrzymanie dziecka, w wysokości nie niższej niż 450€ na kwartał na każde dziecko.

Zasiłki rodzinne w Holandii na dzieci – możliwe w formie nadpłaty

Nadpłata świadczenia rodzinnego w Holandii może nastąpić nawet 6 miesięcy wstecz od chwili złożenia wniosku. Nie zwlekaj. Pomożemy Ci uzyskać korzystne dodatki na dzieci w Holandii w wygodny dla Ciebie sposób.

Zasiłek rodzinny w Holandii – jakie dokumenty przygotować?

Zasiłek rodzinny w Holandii – wymagane dokumenty:

 • akty urodzenia dzieci, 
 • zaświadczenie o niepobieraniu zasiłku rodzinnego w Polsce,
 • kopie dokumentu tożsamości,
 • wypełniona ankieta osobowa i oświadczenie.

Wszystkie niezbędne dokumenty otrzymasz na naszej stronie, wypełniając formularz. Dlatego też nie czekaj – dzięki nam otrzymasz rodzinne w Holandii na dziecko w Polsce bez dodatkowego stresu o formalności.

Zasiłek rodzinny w Holandii 2021 – ile wynosi?

Jak już wspomnieliśmy, wysokość zasiłku rodzinnego w Holandii uzależniona jest o liczby i wieku dzieci. Ile wynosi dodatek w 2021 roku?

 • wiek dziecka od 0 do 5 lat – 223, 37 €,
 • wiek dziecka od 6 do 11 lat – 271,24 €,
 • wiek dziecka od 12 do 17 lat – 319,10 €.

Kiedy jest wypłacane rodzinne w Holandii? Płatność wyznaczona jest na 1 lipca 2021 roku. 

Dodatek rodzinny w Holandii – w przystępnej cenie

Koszt złożenia wniosku to 500 zł. Opłata obejmuje jedynie złożenie wniosku do właściwego urzędu w Holandii. Wszelkie dodatkowe formalności płatne są zgodnie z cennikiem