Kilka słów o nas

Biuro Borsuk to niekwestionowany lider na rynku usług finansowych kierowanych do polskiej emigracji. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajęła się dbaniem o interesy Polaków w zagranicznych urzędach. Nasza firma podczas 15 lat swojej działalności odzyskała dla swoich klientów ponad 150 milionów złotych z nienależycie naliczonych zaliczek na  podatek dochodowy oraz zaniżonych ulg.

Za uzyskaniem tak dobrych wyników stoją dwa fundamenty naszej firmy. Ludzie i technologia. Nasi pracownicy to szeroki zespół ekspertów w dziedzinie prawa podatkowego krajów Wspólnoty, którzy by sprostać Państwa oczekiwaniom, cały czas się doskonalą. Uczestnicząc w szeregu szkoleń i konferencji odbywających się zarówno w Polsce, jak i za granicami naszego kraju, są oni zawsze na bieżąco ze stale zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego. Dzięki temu nasz klient może być pewien, że zostanie rozliczony w najlepszy możliwy sposób, uwzględniający wszelkie ulgi i zwroty z podatku, jakie mu przysługują.

 

Przez szereg lat współpracy z naszymi polskimi Klientami zdobyliśmy ogromną wiedzę oraz doświadczenie umożliwiające nam wykonanie dowolnego zlecenia z zakresu zwrotu podatku z zagranicy. Specjalizujemy się w rozliczeniach podatkowych z następujących krajów: Austria, Belgia, Czechy, Holandia, Niemiecy lub Norwegia.

Drugim elementem świadczącym o najwyższej jakości naszych usług jest wykorzystywany przez nas system informatyczny. Pozwala on nam na szybką i efektywną komunikację z urzędami skarbowymi w całej Europie. Dzięki niemu maksymalnie skracamy czas oczekiwania na zwroty podatków i zasiłków, po to, aby nasz klient jak najszybciej otrzymał należne mu pieniądze.

Wszystko to pozwala nam zaproponować Państwu kompleksowe wsparcie w zakresie rozliczeń zagranicznych. Podchodząc indywidualnie do każdego klienta i korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, możemy zagwarantować nie tylko szybkie załatwienie wszelkich formalności prawnych, ale również w większości spraw nawet stuprocentowy zwrot!

Twoja sprawa jest bowiem dla nas zawsze najważniejsza. Łączy nas jedno – chcemy zapewnić Państwu jak najwyższą jakość usług i jak najkrótszy czas oczekiwania na zwroty podatków i zasiłków.