Zwrot Podatku z Norwegii

Zwrot Podatku z Norwegii to nawet 50 tysięcy złotych!

Informacje podstawowe

Każdy Polak legalnie pracujący w Norwegii może uzyskać zwrot podatku. Działanie to jest nie tyle przywilejem, co obowiązkiem naszych rodaków zatrudnionych w tym kraju. Jeśli nie dopilnujemy formalności, rozliczenie to wykona za nas norweski urząd skarbowy. Opcja ta jednak tylko z pozoru wygląda korzystnie. Skandynawska skarbówka nie będzie się bowiem zastanawiać jakie ulgi i zwolnienia nam przysługują. W efekcie możemy zapomnieć o dużym zwrocie.  W skrajnych przypadkach zamiast przelewu na konto będziemy musieli jeszcze dopłacić norweskiemu państwu za wykonaną tam pracę.

Norweski podatek - duże pieniądze w kilka minut

Warto więc poświęcić chwilę, by uzyskać dużo wyższy zwrot podatku z Norwegii. W tym celu nie musisz znać się na tamtejszych przepisach skarbowych. By uzyskać zwrot, wystarczy wypełnić nasz formularz.
Po wypełnieniu krótkiej ankiety w ciągu 48 godzin zadzwoni do Ciebie nasz konsultant. Odpowie on nie tylko na każde Twoje pytanie związane z rozliczaniem pracy w Norwegii. Dodatkowo przygotuje dla Ciebie najlepiej dopasowane, spersonalizowane rozliczenie, tak byś cieszył najwyższym możliwym zwrotem podatku.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zdobyta na szkoleniach gwarantuje , że zawsze otrzymasz fachowe porady oraz informacje bazujące na aktualnych przepisach. Twoje rozliczenie będzie wolne od błędów i zoptymalizowane pod kątem najwyższego zwrotu.

Nasz konsultant przegotuje również dla Ciebie specjalną kalkulację finansową, tak byś już od początku wiedział/wiedziała, jaką kwotę zwrotu podatku z Norwegii otrzymasz.

Warto pamiętać o terminach

Jeśli pracowałeś/pracowałaś w Norwegii w minionym roku na przełomie marca i kwietnia otrzymasz pocztą swoją norweską deklarację podatkową (Selvangivelse/Tax Return). Należy odesłać ją do Norwegii, do końca kwietnia lub do końca maja, jeśli posiada się kody PIN i chce się rozliczyć elektronicznie. To właśnie w tym okresie warto skontaktować się z naszymi ekspertami, by mogli oni przygotować dla Ciebie najlepsze spersonalizowane rozliczenie, uwzględniające wszystkie przysługujące Ci ulgi.
Warto z tego skorzystać, ponieważ te pieniądze się po prostu Tobie nalezą.

Przegapiłeś rozliczenie? Nic straconego!

Jeśli zaś z jakiś przyczyn zapomniałeś rozliczyć się w terminie i zrobił to za ciebie norweski urząd skarbowy nic straconego. Tamtejsze prawo pozwala na odwołanie od decyzji aż do 10 lat wstecz. Jeśli więc w ciągu ostatniej dekady pracowałeś w Norwegii i zapomniałeś się rozliczyć lub uważasz, iż zaniżono Twój zwrot podatku, zgłoś się do nas.

Sprawdzimy dokumenty, a jeśli faktycznie coś zostało pominięte na Twoją niekorzyść, przygotujemy dla Ciebie odwołanie.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i ciesz się mega zwrotem podatku z Norwegii!