BKR – raport kredytowy z Holandii

Zamierzasz wziąć kredyt w Polsce? Potrzebujesz raportu BKR. Załatwiamy do 14 dni.

Raport BRK zawiera wszystkie informacje o spłacanych kartach kredytowych, kredytach konsumpcyjnych oraz innych zobowiązaniach (także o kontraktach telefonicznych).

Jeżeli wracasz do Polski i myślisz o kredycie (np. hipotecznym), każdy bank zawsze zażąda raportu z BKR. Aby uzyskać zaświadczenie, możesz skorzystać z naszej pomocy – pobierz, wydrukuj i podpisz ten wniosek oraz dokonaj wpłaty.

Opłata zgodna z cennikiem.

  • captcha

  BKR – raport kredytowy jest niezbędny, aby uzyskać pozytywną decyzję kredytową

  Każda firma, która w Holandii oferuje sprzedaż ratalną lub zajmuje się udzielaniem jakichkolwiek pożyczek, musi zgłosić ten fakt do BKR.

  Wszystkie osoby mieszkające i pracujące w Holandii, które chcą wziąć kredyt na dom lub samochód, z całą pewnością zostaną sprawdzone w biurze informacji kredytowej. Każda instytucja udzielająca pożyczki ma dostęp do ogólnokrajowej bazy, która pozwala ocenić potencjalnego klienta pod kątem historii jego zobowiązań.

  BKR Holandia – co to jest?

  BKR – Bureau Krediet Registratie w Holandii to Biuro Rejestracji Kredytów. Jest to odpowiednik polskiego BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej.

  W rejestrze BRK znajdują się kompleksowe informacje o wszystkich zobowiązaniach każdej osoby wobec różnych instytucji. Znajdują się tutaj nie tylko osoby, które posiadają zadłużenia z tytułu kredytów i wszelkich pożyczek, ale również wszyscy, którzy terminowo spłacają swoje należności. W BKR znajdują się informacje odnośnie do kwoty kredytu, miesięcznej raty, terminów spłaty, adresu zamieszkania czy zameldowania kredytobiorcy.

  W BKR znajdują się dane o następujących zobowiązaniach:

  • kredyty hipoteczne,
  • pożyczki dla przedsiębiorców,
  • opłaty za abonament telefoniczny,
  • pożyczki na auto
  • bilans kart kredytowych.

  Jak sprawdzić BKR w Holandii?

  Każdy mieszkaniec Holandii ma nieograniczony wgląd dw swój raport BKR – wystarczy udać się do wybranej placówki banku i wypełnić odpowiedni druk. Swój status możesz sprawdzić także korespondencyjnie – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w załatwieniu formalności i uzyskaniu Twojego raportu BRK.