STIPP-BPL-Flexsecurity

Odzyskaj wpłacone składki STIPP, BPL czy Flexsecurity Pensioen!

Jeżeli pracowałeś w Holandii przez co najmniej rok u tego samego pracodawcy, to Twój pracodawca był zobowiązany do odkładania dodatkowych składek tytułem prywatnego ubezpieczenia emerytalnego (tzw. Mały Fundusz Emerytalny). Interesuje Cię wykup emerytury z Holandii? Zastanawiasz się, jak odzyskać składki emerytalne z Holandii? Nie szukaj dalej. Odezwij się do nas, a my zajmiemy się resztą.

Wypełnij wniosek i odzyskaj składki z Małego Funduszu Emerytalnego

  • captcha

   

  StiPP Holandia – czy można wypłacić składki emerytalne w Holandii?

  Mały Fundusz Emerytalny obejmuje: StiPP, BPL, Flexsecurity Pensioen i Nationale Nederlanden. Wszystkie fundusze emerytalne z Holandii, które wchodzą w jego skład, podlegają wypłacie. Mówią o tym obecne przepisy: wszystkie składki gromadzone na tych funduszach, mogą być wypłacone.

  Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami i dowiesz się więcej o Małym Funduszu Emerytalnym.

  Wypłata środków StiPP – jak to zrobić?

  Składki emerytalne z Holandii można wykupić na dwa sposoby:

  • jako jednorazowa wypłata – jeżeli od momentu zakończenia pracy minęło co najmniej 5 lat; w takim wypadku wypłacona kwota będzie pomniejszona o należny podatek dochodowy,
  • jako comiesięczny, dożywotni dodatek – ta opcja dostępna jest dla osób, które osiągnęły wiek emerytalny (67 lat).

  Pamiętaj, że otrzymasz Jaaropgaave ze STIPP-BPL a dochód należy wykazać w Polsce na PIT36ZG!

  Wciąż masz wątpliwości, jak uzyskać zwrot emerytury z Holandii? Skorzystaj z naszej pomocy, a my wyręczymy Cię w całym procesie ubiegania się o wypłatę środków.

  Zwrot składek emerytalnych z Holandii – skorzystaj z pomocy profesjonalistów

  Mamy świadomość, że StiPP w Holandii może budzić przerażenie i wątpliwości u wielu osób. Dlatego też polecamy skontaktować się z nami i powierzyć swoje sprawy naszemu zespołowi. Nie czekaj. Wypełnij wniosek i odzyskaj składki z Małego Funduszu Emerytalnego z pomocą doświadczonych specjalistów już dziś.

  Ile kosztuje wykupienie emerytury w Holandii? Z nami to naprawdę korzystne!

  Interesuje Cię zwrot składki emerytalnej z Holandii? Odezwij się do nas. Nie martw się o formalności i skorzystaj z naszej oferty. Koszt wykupienia składek z małej emerytury jest zgodny z cennikiem. Wypłata składek emerytalnych z Holandii nigdy nie była taka prosta i korzystna cenowo – zapraszamy do kontaktu.