Zwrot Podatku z Holandii

Zwrot podatku z Holandii nawet w 3 miesiące!

Wnioskując o Zwrot Podatku z Holandii z pewnością warto postawić na sprawdzonego Partnera. Jeśli pracowałeś w Holandii legalnie, możesz bez problemów ubiegać się o zwrot podatku z Holandii.
Pracując w Królestwie Niderlandów prawie zawsze masz prawo do odzyskania nadpłaty podatkowej, w związku z tym warto o nią wystąpić. Nawet jeśli pracowałeś za granicą jedynie kilka miesięcy, należy Ci się zwrot podatku z Holandii. Ze względu na przepisy bardzo często można odzyskać 100% zwrot nadpłaconego podatku!

Dlaczego należy się zwrot podatku z Holandii?

Szybki zwrot podatku z HolandiiDlatego, że każdy holenderski pracodawca zobowiązany jest do odprowadzania comiesięcznych zaliczek na podatek dochodowy. Ponieważ pobrane zaliczki są zbyt duże, dlatego należy się zwrot podatku. W Holandii obowiązują cztery stawki podatkowe, podczas gdy w Polsce tylko dwie. Ze względu na osiągane dochody większość Polaków mieści się w pierwszym i drugim progu podatkowym.

ℹ️ Wnioskując o zwrot podatku z Holandii składamy jeden z czterech formularzy

Zeznanie podatkowe - Aangifte "C" - przeznaczone jest dla nierezydentów (niezameldowanych w NL), podczas gdy "P" dla osób zameldowanych cały rok w NL. W związku z emigracją należy wypełnić druk "M", podczas gdy dla osób zmarłych prawidłowy formularz to "F". Przede wszystkim trzeba pamiętać, że tylko wybór prawidłowego formularza skutkować będzie zwrotem podatku z Holandii.

Rozliczając się warto pamiętać, że niektóre dochody, np. wynajem, działalność gospodarcza mają istotnie wpływ na status kwalifikowanego podatnika zagranicznego.

🌟 ET Kosten, Extra Zwrot Podatku - Jeszcze bardziej, jeszcze więcej!

ET Kosten koszty eksterytorialneJako nieliczni odzyskujemy pieniądze z ET Kosten oraz uzyskujemy Extra Zwrot na Dziecko. W przeciwieństwie do 95% biur oferujących zwrot podatku z NL zeznania wykonujemy samodzielnie. Naszym atutem jest uwzględnienie ulgi ET Kosten aby Twój zwrot był jeszcze bardziej okazały.
Na uwagę zasługuje zwłaszcza Extra Zwrot Podatku, może on istotnie zwiększyć Twój zwrot. Blisko 25% naszych klientów uzyskuje dodatkowo nawet €10000 za ostatnie 5 lat!

Cena rozliczenia podatkowego

Pobieramy stałą opłatę za rozliczenie podatkowe, w  przeciwieństwie do innych firm nie mamy ukrytych kosztów. W przypadku ET Kosten lub Extra Zwrotu Podatku cenę za usługę ustalamy indywidualnie, są to usługi dodatkowo płatne.  Cennik znajduje się tutaj.

Niezbędne dokumenty do uzyskania zwrotu podatku z Holandii

POBIERZ DOKUMENTY DO ROZLICZENIA

 

W związku ze zwrotem podatku z Holandii należy na pewno przygotować:
✅ ankieta osobowa,

oświadczenie o okresie pracy,

✅ skany jaroopgave,

✅ kopię dokumentu tożsamości (wzór anonimizacji dokumentu) oraz

✅ oświadczenie RODO

❗ Poza tym potrzebne będzie zaświadczenie o dochodzie uzyskanym w Polsce za rok 20162017, 2018, 2019 lub 2020 (wybierz zaświadczenie tylko za rozliczany rok).

Rozliczenie bez wychodzenia z domu

Rozliczenie podatkowe z Holandii można wykonać oczywiście samodzielnie, jednak my proponujemy wykonanie na jeden z dwóch sposobów. Tradycyjnie wysyłając maila z załącznikami, niewątpliwie jednak warto rozważyć sprawdzenie naszego systemu do samodzielnych rozliczeń.

POBIERZ DOKUMENTY DO ROZLICZENIA

Ponadto warto przeczytać:

Zaświadczenie o dochodach Belastingdienst
Odzyskaj koszty eksterytorialne ET Kosten
Kwalifikacja 90%

📞 Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych.

Pola oznaczone * są obowiązkowe!

  • Informacje dodatkowe:
  • captcha
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z regulaminem oraz polityką prywatności