Korekta rozliczeń za lata 2018-2021

Nawet €10000 dodatkowego zwrotu! Nie czekaj Dokonaj optymalizacji podatkowej za lata 2016-2019.

W związku z korzystną interpretacją przepisów podatkowych możliwe jest dokonanie optymalizacji podatkowej za lata 2017 - 2020. Extra Zwrot Podatku dotyczy także osób, które już rozliczyły się za minione lata. Korzyść podatkowa może wynieść nawet 1000 € za każdy rok! Rekordziści odzyskują nawet kilkanaście tysięcy euro! Extra Zwrot jest w 100% bezpieczny i legalny.

Odzyskaj należne Ci pieniądze – zapraszamy do kontaktu!

⤵️⤵️⤵️

 • captcha

 • Ekstra zwrot podatku z Holandii – złóż korektę zeznania

  Nie warto czekać z założonymi rękami i pozwolić, aby Belastigdienst zatrzymało pieniądze, które należą się Tobie. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy Twoje zeznanie podatkowe zostało poprawnie rozliczone, zgłoś się do naszego biura podatkowego, a pomożemy Ci odzyskać niedopłatę.

  Holenderski urząd skarbowy przewiduje możliwość rozliczenia się z podatku nawet do 5 lat wstecz. Oznacza to, że wciąż możesz dostarczyć deklarację za rok 2018, 2019, 2020 oraz 2021.

  Extra zwrot podatku z Holandii – Inkomensafhankelijke combinatiekorting

  Jedną z najczęstszych przyczyn nieotrzymania pełnego zwrotu podatku z Holandii jest pominięcie ulgi podatkowej na dziecko combinatiekorting. Zależna jest ona od wysokości dochodów i pozwala rodzicom spełniającym wszystkie warunki odliczyć określoną kwotę podczas rocznego rozliczenia z urzędem skarbowym. W ten sposób jesteśmy w stanie znacznie zmniejszyć kwotę podatku dochodowego – zwrot podatku po korekcie będzie więc jeszcze wyższy.

  Jakie trzeba spełniać warunki? Przede wszystkim dziecko nie może mieć ukończone 12 lat i musi posiadać ten sam meldunek co rodzic starający się o ulgę. Stąd przeświadczenie, że należy się on wyłącznie na pociechy mieszkające w Holandii – przepisy nie precyzują tego, gdzie musi znajdować się wspólne gospodarstwo, dlatego można także uzyskać ekstra zwrot na dziecko w Polsce.

  Aby starać się o ulgę na dziecko, Twoje dochody w 2023 roku muszą być wyższe niż 5548 €. Za lata poprzednie wygląda to następująco:

  • za rok 2022 –5 220 €,
  • za rok 2021 – 5 154 €,
  • za rok 2020 – 5 073 €.

  Chodzi o łączną sumę dochodów z całej Unii Europejskiej, dlatego, jeżeli przez część roku pracowałeś w Polsce, to będą one również brane pod uwagę.

  Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

  • nie odebrałeś 100% podatku za dany rok podatkowy,
  • masz na utrzymaniu dziecko, które w tym czasie miało mniej niż 12 lat,
  • dziecko mieszka z Tobą pod tym samym adresem,
  • nie rozliczasz się z Partnerem fiskalnym.

  Zwrot podatku – korekta pomoże Ci w odzyskaniu pieniędzy!

  Można otrzymać z tego tytułu naprawdę korzystny extra zwrot podatku z Holandii – opinie zadowolonych osób w internecie, dla których był to świetny zastrzyk gotówki, doskonale to potwierdzają. Jeżeli szukasz pomocy w rozliczenie podatku z Holandii za lata poprzednie, wypełnij powyższy formularz – załatwimy za Ciebie wszystkie niezbędne formalności. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – Holandia.org.