Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 554.

Kariera w holandia.org

Poszukujemy Lokalnych Agentów

holandia.org należąca do BFA Poland Sp.z o. o. jednego z liderów w branży zagranicznych rozliczeń podatkowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje lokalnych przedstawicieli
Stanowisko: Samodzielny Agent
Miejsce pracy: cała Polska

Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na realizację założonych celów biznesowych
  • chęć rozwoju osobistego oraz dbałość o rozwój firmy
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność i entuzjazm w pracy z ludźmi
  • własna działalność gospodarcza

Zakres zadań:
  • realizacja założonych planów sprzedaży.
  • budowanie pozycji firmy na rynku lokalnym.
  • profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami holandia.org / BFA Poland Sp. z o. o.

Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość współtworzenia sieci punktów holandia.org w całej Polsce.
  • pracę w zespole ludzi, którzy z entuzjazmem podchodzą do stawianych zadań.
  • wsparcie doświadczonego zarządu firmy.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Nie zwlekaj – Dołącz do nas!
piątek, 22 sierpień 2014 07:32

Praca biurowa w Złotowie

Napisane przez

Międzynarodowa firma z branży usług finansowych (zwrot podatku z Holandii, Niemiec, Austrii oraz Belgii) poszukuje Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Firma cieszy się silną pozycją na rynku ponieważ oferuje nowoczesne produkty, najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. Kieruje się m.in. takimi wartościami jak innowacyjność, praca zespołowa i profesjonalizm.

czwartek, 11 czerwiec 2015 22:00

Zostań naszym Ambasadorem!

holandia.org należąca do Inteligo Holding BV w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje lokalnych przedstawicieli na terenie całej Holandii. To Twoja szansa na dodatkowe pieniądze!